• Питання та відповіді

  Питання та відповіді

  • В:

   Чому необхідно попередньо оплатити доставку товару при оплаті накладеним платежем?

   О:

   Попередня оплата доставки замовлення зручна як для магазина, так і для покупця. Для магазину її наявність гарантує, що покупець прийде за своєю посилкою у відділення перевізника. А покупець, за бажанням, може оглянути товар до оплати його вартості, сплативши лише вартість послуг Нової пошти за доставку.

   Наверх
  • В:

   Чи можу я сплатити одразу всю вартість замовлення?

   О:

   Так, звичайно. За бажанням, Ви можете сплатити 100% вартості товару передоплатою. В цьому випадку, у відділенні перевізника Ви просто отримаєте свою посилку без будь-яких додаткових оплат.

   Наверх
  • В:

   Чи перевіряється цілісність товарів перед відправкою?

   О:

   Ми гарантуємо, що будь-який товар перед відправленням до Вас обов’язково оглядається та належним чином запаковується. У першу чергу, кожен товар перед видачею на відправлення перевіряється співробітниками магазину. Далі, безпосередньо у відділенні перевізника, кожен товар обов’язково оглядається співробітниками перевізника на цілісність, про що робиться спеціальна примітка у ТТН. Захисні стекла, окрім міцної картонної коробки, додатково запаковуються у повітряно-пухирчату плівку.

   Наверх
  • В:

   Возвращается ли оплата доставки, если я получил поврежденный или бракованный товар?

   О:

   Так. У разі, якщо при відкритті посилки разом із представником перевізника, Ви знаходите пошкоджений або бракований товар, Ви відмовляєтесь від отримання посилки та ми або повернемо Вам вартість доставки, або відправимо новий товар.

   Наверх
  • В:

   Чи повертається оплата за доставку, якщо мені просто не сподобався товар?

   О:

   Якщо отриманий Вами товар відповідає зображенням та опису на сайті магазину, відповідає Вашому замовленню, не має браку та цілий — Ви можете відмовитись у відділенні перевізника від отримання посилки, але оплата доставки повернена не буде.

   Наверх
  • В:

   Чи повертається оплата за доставку, якщо я не зміг прийти за посилкою?

   О:

   Якщо Ви не звернулись у відділення перевізника протягом 5 робочих днів, посилка автоматично повертається до магазину. Оплата доставки не повертається.

   Наверх